ثبات قیمت مس در جهان

تب‌های اولیه

روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین سه دلار کاهش داشته و به پنج هزار و ۵۸ دلار رسیده است.

به گزارش معدن نامه به نقل از فلزات آنلاین، قیمت مس در روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه ۱۲ اردیبهشت، ۰.۱ درصد افت داشته و نسبت به هفته پیشین ۲.۱ درصد کاهش را تجربه کرده و به پنج هزار و ۵۸ دلار رسیده است.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، با کاهش چهار دلاری نسبت به روز معاملاتی پیش از آن ۰.۱ درصد افت داشت و پنج هزار و ۸۶ دلار اعلام شد. قیمت سه ماهه فلز سرخ نسبت به هفته پیش ۲ درصد افت را تجربه کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، با کاهش ۵۰ تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از ۲۵۱ هزار و ۴۷۵ تن به ۲۵۱ هزار و ۴۲۵ تن رسیده است.

وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نیز نشان می دهد در روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز نسبت به جمعه، کاهش دو دلاری داشته و برابر با ۲۸ دلار بر تن گزارش شده است.

دسته بندی: 
هنوز امتیازی ثبت نشده

نظر شما چیست؟