مراحل پایانی خط تولید کارخانه فولاد راور

تب‌های اولیه

نماینده مردم کرمان وراور در مجلس گفت: این کارخانه نزدیک به مراحل پایانی است و شروع به جذب نیرو کرده است.

به گزارش معدن نامه به نقل از خبرگزاری فارس، محمد مهدی زاهدی با اشاره به راه‌اندازی کارخانه فولاد بوتیا در آینده نزدیک اظهار داشت: قرار بود در منطقه راور کارخانه کک‌سازی ایجاد شود که با بررسی‌های صورت گرفته به این نتیجه رسیدیم که موفقیت‌آمیز نخواهد بود و طی صحبت‌هایی که در شورای اداری چندین سال قبل انجام شد، تصمیم گرفتیم که با کمک کارخانه گل‌گهر سیرجان در این منطقه کارخانه فولاد ایجاد کنیم.

نماینده مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی افزود: این کارخانه نزدیک به مراحل پایانی است و شروع به جذب نیرو کرده است که 90 درصد نیروهای آن بومی راور هستند. 

وی تصریح کرد: این کارخانه در حال حاضر مختص تولید فولاد اسفنجی است و فولاد اسفنجی به خودی خود قابلت استفاده ندارد و باید ذوب شده و تبدیل به نورد شود و طبق توافق‌های صورت گرفته و موافقت هیئت مدیره گل‌گهر کارخانه توسعه خواهد یافت.

زاهدی گفت: در کنار کارخانه فولاد اسفنجی کارخانه نورد هم  ایجاد می‌شود و برای احداث کارخانه نورد اعلام مناقصه کرده‌اند و به‌دنبال شرکت سرمایه‌گذار و پیمانکار هستند که شروع به کار کند.

نماینده مردم کرمان وراور در مجلس عنوان کرد: طی مذاکراتی که صورت گرفته با یک شرکت چینی پیشنهاد داده‌ایم که کارخانه بوته گرافیت را با بررسی‌های لازم در اینجا ایجاد کنند و در نهایت سه کارخانه در این محل ایجاد شود.

وی اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و طی دعوتی که از رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور شده‌، این مرکز درمانی در شهرستان راور روز سه‌شنبه هفته جاری به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (13 votes)

نظر شما چیست؟