نحوه قیمت‌گذاری فولاد در بورس کالا مشخص نشده است

تب‌های اولیه

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس، گفت: دو موضوع تاثیرگذار در روند قیمتی محصولات فولادی شامل قیمت پایه در بورس کالا و دستورالعمل تنظیم بازار به ادامه بحث‌ها در جلسات بعدی موکول شد.

به گزارش معدن نامه از خانه ملت، حمیدرضا فولادگر در خصوص قیمت گذاری فولاد در بورس کالا، اظهار کرد: پیرو جلسه‌ای که با تولیدکنندگان فولاد و شمش، مسئولان وزارت صنایع، بخش خصوصی و مرکز پژوهش‌ها در ارتباط با روند قیمت گذاری محصولات فولادی در بورس کالا داشتیم، مقرر شد نحوه قیمت گذاری‌ها با توجه به تصمیمات اخیر ارزی در جلسه جداگانه دیگری رسیدگی شود.

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحث‌های کارشناسی خوبی در زمینه قیمت گذاری محصولات فولادی در بورس کالا انجام شد؛ اما به جمع بندی نرسیده ایم، گفت: روند قیمت گذاری محصولات فولادی از جمله شمش در بورس باید بر اساس تصمیمات جدید ارزی با مسئولان بورس کالا، سهام داران بورس و شرکت‌های فولادی بررسی و مشخص شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: اینکه به مردم اطمینان داده شود که محصولات فولادی کشور نیاز بازار داخلی و صادرات را تامین می‌کند، شفاف سازی صورت بگیرد، امکان دسترسی به انبارها وجود داشته باشد، از تولید حمایت شود و شرکت‌های فولادی به تعهدات خود عمل کنند از جمله مباحثی بود که در نشست برگزار شده به جمع‌بندی رسید.

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دو موضوع تاثیرگذار درروند قیمتی محصولات فولادی شامل قیمت پایه در بورس کالا و دستورالعمل تنظیم بازار به ادامه بحث‌ها در جلسات بعدی موکول شد.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (1 vote)

نظر شما چیست؟